Konsolidace půjček

jak zkonsolidovat půjčky

Konsolidace půjček bez ručení

Na konsolidaci půjček můžete jít několika způsoby. Můžete využít i některou z forem zástavy majetku, zpravidla nemovitého. Poměrně výhodou půjčkou jsou tak různé americké hypotéky, které lze splácet velmi dlouho, tudíž se nemusíte obávat vysokých měsíčních splátek. Co ale dělat, když nechceme ručit majetkem, ani penězi jiných lidí? Pak je jasnou volbou konsolidace půjček bez ručení. Většinou není problém na tento produkt narazit, takže si stačí dobře vybrat, u koho si půjčku vezmete

Konsolidace půjček bez ručení

Samozřejmě, ručení poskytuje i určité výhody – většinou je díky této záruce poměrně nízký úrok. My se ale zaměříme na to, jaká je konsolidace půjček bez ručení.

Funguje zcela standardně – jednoduše si vezmete půjčku, kterou splatíte všechny své ostatní půjčky a dluhy. Tím se zbavíte několika menších problémů a vznikne vám jeden velký. Ale jeden velký dluh je zde pořád lepší, než několik menších. Proč?

Kvůli poplatkům, které jsou u úvěrových služeb hodně vysoké. U konsolidované půjčky pak platíte pouze jeden!

Konsolidace půjček bez ručení se může třeba i déle splácet, což ještě více sníží měsíční splátku.

Konsolidace půjček bez ručení u nebankovních společností

Výhodou nebankovních půjček, konsolidaci nevyjímaje, je rychlost sjednání, která je zpravidla řádově vyšší, než u bank. Díky tomu můžete své případné finanční problémy řešit i takzvaně za pět minut dvanáct, kdy už by vám žádná banka nebyla schopna pomoci. Také můžete získat konsolidaci se zápisem v registru dlužníků – to je u bank nemožné.

Ochrana před dluhy

V dnešní době není vůbec těžké nezvládat své dluhy – až už kvůli chybám v hospodaření s penězi, nebo kvůli nezaměstnanosti. Problémy můžete řešit hned několika způsoby, z nichž je konsolidace půjček zdaleka nejvýhodnější.Štítky: , , ,

Přidejte svůj komentář

Předem děkujeme za váš komentář