Konsolidace půjček

jak zkonsolidovat půjčky

Konsolidace půjček Česká Spořitelna

Naše největší banka, Česká spořitelna, nabízí svým klientům rozmanité služby, z nichž mezi důležité patří úvěry. Hypotéky, kreditní karty, kontokorent, nebo běžné půjčky jsou cestou, jak získat peníze na splnění svých přání, ale když je půjček moc a přerostou nám přes hlavu, je potřeba situaci řešit. Trochu překvapivě se řešení skrývá opět mezi úvěry – konsolidace půjček Česká Spořitelna připravila právě pro každého, kdo už není schopen splácet své půjčky a dluhy.

Co má umět konsolidace půjček Česká Spořitelna dobře ví

Pro ty z vás, kteří netuší, co se pod konsolidací půjček skrývá, raději připomínáme, že jde o využití úvěru na splacení úvěrů dalších. Řekněme, že splácíte 30 000 Kč jedné společnosti, 50 000 Kč druhé společnosti a 20 000 Kč třetí společnosti, přičemž měsíční splátka je 3, 5 a 2 tisíce korun, dohromady tedy 10 000 Kč. Česká Spořitelna vám dovolí si půjčit 100 000 Kč, kterými zaplatí vaše stávající dluhy, načež splácíte pouze České Spořitelně.

Jaké to má výhody?

-          Můžete si splátky rozložit do delšího časového období, čímž výrazně snížíte měsíční náklady

-          Neplatíte troje poplatky

-          Získáte zpravidla výhodnější úrok

-          Můžete dokonce čerpat i víc, než kolik činí vaše dluhy – peníze navíc pak můžete použít na cokoliv

-          Nemusíte se starat o tři různé dluhy

Nabídkou konsolidace půjček Česká Spořitelna umožňuje opravu výhodně se zbavit nezvladatelných a nevýhodných půjček.

Konsolidace půjček Česká Spořitelna nabízí jen svým klientům

Pokud vás konsolidace půjček zaujala, budete muset splnit několik podmínek, které si Česká Spořitelna klade. Jsou podobné jako u běžných půjček – musíte doložit svou totožnost a svůj příjem, ale také musíte předložit smlouvy o úvěrech, kterých se chcete zbavit.

Velmi důležitá je i podmínka, která stanoví nutnost mít u České Spořitelny otevřený běžný účet, který je s konsolidací půjček pevně spojen.Štítky: , , ,

Přidejte svůj komentář

Předem děkujeme za váš komentář